درباره
اسپورت یار

با درود بر تو زیباترین مخلوق هستی، قبل از هر چیز بهت تبریک میگیم بابت اینکه انتخاب کردی که یه حال خوب و جانانه بدی به عزیزترین یار و همراه زندگیت یعنی همون “جسم و بدنت”،

ما با تمام وجود ایمان داریم و مطمئن هستیم بعد از پیگیری و خوندن مطالب و محتوای فایل‌های این سایت، پیوسته و مستمر منتظر مطالب و دوره‌های جدید خواهی شد.

ما محمدامین صیادی و نگین احمدی، دکترای تربیت بدنی و علوم ورزشی، مدرس فدراسیون آمادگی جسمانی و طراح برنامه دوره‌های تمرینی برای افرادی هستیم که از قبل برنده شدن تو خونشونه یعنی ذهن برنده دارن نه باور شکست خورده و افرادی که باور و ایمان قلبی به برنده شدن دارند و به خودشون بیشتر از هر چیزی در این دنیا اعتماد و اطمینان دارند، از دوره های ما بسیار تاثیرات مثبت تر و عالی تری خواهند گرفت و مطمئناً به تناسب اندام و وزن عضلانی مورد نظر خود با توجه به هدف گذاری شخصی خواهند رسید.

مهمترین اولویت های زندگی ما به ترتیب الهام و ندای خدای درونمان، خانواده، مطالعه، ورزش و تحقیق و پژوهشه، بزرگترین سوال و خواسته ما از هر روز زندگیمون از خدای بی نظیرمان اینه که چکار کنیم که دنیا با وجود ما جای بهتری بشه و این سوال بهترین راهنمای هر روز زندگیمونه چون جوابهاش مسیر و جهت بی نظیری به زندگیمون داده.

باور  قلبی به این داریم  که مهمترین و متفاوت ترین شخص در زندگی هر کس خود اونه و اگر ما با عشق و اشتیاق تموم تلاشمونو تو کل مسائل زندگیمون بکنیم که به ندای درونی خودِمون گوش کنیم و مسیر خاص خودمونو بریم، بزرگترین خدمت رو به بشریت کرده ایم.

با این توصیف، تموم تلاش ما اینه که با تخصصمون در زمینه ورزش، به شما کمک کنیم که با زبان ساده و شفاف، به روزترین و علمی ترین مسائل آموزشی درخصوص کسب سلامتی و تناسب اندام بصورت همیشگی و ماندگار و با منابع موثق و معتبر را در اختیار شما قرار دهیم تا به اهداف بی نظیر خود در این زمینه برسید.

در این خصوص لازم می‌بینیم اینو بگیم که اگر شما دنبال مطالبی هستین که یک عمر زندگی با جسم سالم، تنومند و شاداب رو تجربه کنین، به سایت خودتون خوش اومدین، ما معتقدیم ماهیت بدن انسان نیاز به برنامه‌ریزی پیوسته و چشم انداز آینده‌نگر داره پس به صورت منظم و همیشگی نیاز به رسیدگی و مراقبه داره تا تکامل واقعی رو طی کنه و شما همیشه از داشتن چنین جسم سرحال و شادابی لذت ببرین.

قطعاً شما هم مثل ما میدونین که برای داشتن چیزهای با ارزش و ماندگار که هر لحظه بتونه حال آدمو خوب کنه بایستی اول ایمان و  انگیزه عالی داشت که ریشه در احساسات زودگذر نداشته باشه و دوم اینکه باید واقعاً بهاشو بدین و پشتکار، تلاش و همت واقعی رو برای رسیدن به اهدافت عملاً نشون بدی.

تنها در این صورته که همیشه در مسیر پیشرفت و موفقیت هستی و از داشتن نعمت یک بدن سالم به بهترین شکل ممکن تشکر میکنی چون جسم جایگاه و معبد روح خداوند بوده و بدن سالم از بزرگترین نعمت های خداست. پس بهترین  راه تشکر و قدردانی از این نعمت، همیشه سالم نگه داشتن و حفظ اون در بهترین شرایط ممکنه و برای این مهم، بهترین وسیله ورزش صحیح و اصولیه.

هدف این سایت هم همینه که به شما کمک کنه بهترین شکل بدنتو در کل دوران زندگیت حفظ کنی و روز به روز پیشرفتش بدی تا به اهداف و آرزوهای بی نظیرت “در فرصت یکبار زندگی در این دنیا”  برسی.

زندگی ما بازتاب افکار ماست اگر از زندگیمان راضی نیستیم، اول بهتره ببینیم که چه افکاری در سر داریم.

آینده ما نتیجه کتاب هایی است که می خوانیم، افرادی که با آنها ارتباط زیادی داریم و رویاهایی که در سر داریم.

امیداوریم درپناه حق سالم و سرافراز باشید.