آنچه درباره استخدامی رشته تربیت‌بدنی باید بدانید

این مبحث مربوط به اطلاعات تکمیلی استخدامی رشته تربیت بدنی، درصدهای قبولی سنوات گذشته و تجربیات استخدام جهت قبولی در مرحله آزمون کتبی (مرحله ۱) آزمون های استخدامی است.

با توجه به سوالات متداول کارجویان سایت در رابطه با نحوه مطالعه جهت قبولی در آزمون های استخدامی، تصمیم به جمع آوری اطلاعات مفید وجامع و نیز تجربیات دوستانی که موفق به قبولی در آزمون های استخدامی شده اند، شده است. امید است که مطالب حاضر اسباب موفقیت شما عزیزان را فراهم نماید.  لازم به ذکر است که این تجربیات هر ساله به مرور در این مبحث اضافه خواهد شد.

Employment

مراحل استخدام و اعلام نتیجه

الف) تعیین حدنصاب:

معرفی داوطلبان جهت انجام سایر مراحل استخدامی، منوط به کسب حد نصاب در آزمون کتبی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، سهمیه های قانونی و با رعایت سایر قوانین و مقررات جاری، مطابق قواعد زیر میباشد:

پس از برگزاری امتحان مشترک فراگیر، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب، معادل کسب حداقل پنجاه ۵۰ درصد امتیاز مکتسبه توسط نفر اول با ارزش وزنی چهل۴۰ درصد برای حیطه عمومی و شصت ۶۰درصد برای حیطه تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل معرفی داوطلبان قرار میگیرد.
تذکر:
۱- داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه سایر مراحل استخدامی حذف و صرفاً کارنامه آزمون کتبی از طریق سامانه امتحانات جهت اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.
۲- کسب حد نصاب در امتحان مشترک فراگیر، هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و معرفی افراد به ترتیب نمره مکتسبه آنان، از میان داوطلبان ۲ یا ۳ برابر ظرفیتی که حدنصاب را کسب نموده اند، صورت می پذیرد.

ب) انتخاب و اعلام لیست چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حدنصاب

انتخاب افراد چند برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین داوطلبانی که حد نصاب را کسب نموده اند، بر اساس نمره مکتسبه آنان و با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد چند برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل جنسیت و به ترتیب نمرات فضلی صورت میپذیرد.
تذکر مهم:
با توجه به اینکه، دستگاههای استخدام کننده مدارک متقاضیان معرفی شده چند برابر ظرفیت را پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی بررسی خواهند نمود، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان و همچنین اطلاعات خود اظهاری داوطلب در تقاضانامه ثبت نامی، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد، برای داوطلب حقی ایجاد نخواهد کرد و داوطلب از ادامه فرآیند جذب و استخدام حذف شده و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

ج) انتخاب و اعلام لیست دو یا سه برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه استخدامی از بین تأییدشدگان مرحله بررسی مدارک:

انتخاب افراد ۲ یا ۳ برابر ظرفیت در هر شغل محل (در صورت وجود داوطلب واجد شرایط جهت انجام مصاحبه های استخدامی صرفاً از بین داوطلبانی که مدارک آنان توسط دستگاه اجرایی مورد بررسی و تأیید قرار گرفته است، بر اساس نمره مکتسبه این افراد در هر یک از آزمونهای کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی، به تعداد ۲ برابر ظرفیت در سهمیه های ایثارگران و معلولین و ۳ برابر ظرفیت در سهمیه آزاد صورت میپذیرد.

د) معرفی به گزینش:

۱- پس از برگزاری مصاحبه استخدامی، معرفی افراد به گزینش بر اساس مجموع نمره کل نهایی آنان با وزن ۷۰ درصد برای آزمونهای کتبی و حیطه های عمومی و تخصصی و۳۰ درصد برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش نفر اصلی خواهد بود.
۲- در صورت عدم برگزاری مصاحبه استخدامی، انتخاب نفر اصلی صرفاً بر اساس ترتیب نمره مکتسبه این افراد و با در نظر سهمیه های قانونی برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل جنسیت صورت میپذیرد.

توصیه‌هایی برای موفقیت شما در آزمون های علمی استخدامی:

۱- جهت مطالعه دروس عمومی آزمون های استخدامی، مطالعه دروس عمومی دبیرستان پیشنهاد می‌شود.

اندیشه اسلامی آیت الله جعفر سیستانی و دکتر محمد محمدرضایی،

کتاب کامپیوتر آمادگی برای آزمون های استخدامی کاظم زرین و تست زنی نمونه سوالات استخدامی سالهای قبل آزمون های استخدامی،

مرجع کامل آزمونهای استخدامی و اطلاعات عمومی شاپور درویشی

۲- جهت مطالعه دروس تخصصی آزمون های استخدامی، مطالعه کتب و مباحث و جزوات آموزشی دانشگاهی که در مطلب بعدی و زیر همین نکات راهنما اشاره شده است، با تاکید زیاد توصیه میشود.
۳- جهت تست زنی، نمونه سوالات تستی سالهای قبل آزمون های استخدامی توصیه میشود. جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی “اینجا” کلیک کنید.

۴- جهت تست زنی، نمونه سوالات کنکوری مقطع ارشد نیز توصیه می شود.

نکته: بخاطر افزایش سرعت تست زنی پیشنهاد می شود دو هفته قبل از آزمون اصلی، در شرایط مشابه روز استخدامی به تست زنی بپردازید و خود را کاملا در شرایط فضای مشابه روز امتحان قرار دهید و حتی به تایم صبح یا بعدظهر روز امتحان دقت کنید و زمان بندی تست زنی امتحان را دقیقا براساس دفترچه سوالات سال های قبل انجام دهید تا در روز آزمونشرایط را برای خود عادی کرده و فقط اطلاعات خود را روی آزمون بیاورید نه استرس و غافلگیریی شرایط روز امتحان را.
۵- هنگام آزمون توصیه می شود که در ابتدا خوب سوال را متوجه شوید، با فهمیدن صورت سوال، به احتمال ۵۰ درصد نتیجه را حدس خواهید زد. اگر در سوالی بین دو گزینه شک داشتید، این سوال ها را حتما جواب دهید. در قانون احتمال این مورد بیشتر به نفع شما خواهد تا ضرر شما، در مورد سوالاتی که جواب آن را بلد نیستید پیشنهاد می شود، بهیچ عنوان جواب را شانسی نزنید.

۶- انتظار شما از نمونه سوالات استخدامی باید در حد معقول باشد. اکتفای بدون مطالعه منابع به نمونه سوالات استخدامی جهت موفقیت در آزمون های استخدامی در اکثر موارد با شکست مواجه خواهد شد. به عنوان مثال هیچگاه نمیتوان سطح کیفی مطالعه و درصد قبولی یک فرد پشت کنکوری را که به همراه نمونه سوالات اقدام به مطالعه منابع میکند با فردی که تنها به مطالعه نمونه سوالات سالهای قبل کنکوری اکتفا میکند یکسان در نظر گرفت.

نکته: اگر شما فرصت زمانی یک تا دو ماه را تا آزمون دارید، منابع اصلی و برتر را مطالعه بفرمائید در غیراین صورت هر گونه مطالب کمکی و منابع پیشنهادی دیگر را که از افراد موثق و معتبر معرفی می شوند، را مطالعه بفرمائید.
۷- در هنگام مطالعه نمونه سوالات استخدامی سعی نکنید که پاسخ آنها را حفظ کنید، بلکه سعی کنید که مباحث کلی آن ها را بیاموزید.
۸-در اکثر آزمون های استخدامی کسب حدنصاب ۵۰ الی ۶۰ درصدی نمره آزمون دروس عمومی شرط برای تصحیح بخش سوالات اختصاصی پاسخنامه ی شماست، بنابراین تأثیر دروس عمومی آزمون استخدامی خود را دست کم نگیرید.
۹- آیا آزمون استخدامی پیش روی شما دارای نمره منفی برای پاسخ های غلط است؟ این اولین و یکی از مهمترین سوالاتی است که میبایست از یک منبع معتبر پاسخ آن را بیابید. اگر آزمون دارای نمره منفی است، باید در نوع تست زنی خود در سر جلسه امتحان مراقب باشید. در این حالات شما نباید به سوالات، از روی شانس محض پاسخ دهید .
۱۰- سعی کنید وضعیت دانش و اطلاعات خود را در مقایسه با دیگران بسنجید تا متوجه میزان تلاش و همتی که لازم است جهت ارتقاء علمی خود صرف کنید بشوید.
۱۱- جهت کسب آمادگی برای پاسخ به سوالات بخش اطلاعات سیاسی و عمومی و مذهبی میتوانید از جزوه ی تهیه شده توسط سایت ایران استخدام استفاده نمایید. جهت دانلود این جزوه  همراه با پاسخ “اینجا” کلیک کنید.
۱۲- سوالات بخش هوش آزمون های استخدامی نیاز به مطالعه منبع خاصی ندارد، پاسخ به سوالات این بخش بستگی به هوش و آمادگی ذهنی شما دارد اما بسیار مهم است که قبل از آزمون تعداد مناسبی از نمونه سوالات این بخش را مطالعه نمایید تا ذهن شما آمادگی و آشنایی با سبک طراحی سوالات استخدامی هوش و استعداد تحصیلی را پیدا کند. جهت دانلود جزوه استخدامی هوش و استخداد تحصیلی “اینجا” کلیک کنید.
۱۳- یکی از اشتباهات رایج کارجویان عدم توجه به مواد آزمون اعلام شده در آگهی استخدامی جدید است. ممکن است شما به تصور آزمون های سالهای قبل موارد ارائه شده در سالهای قبل را مورد مطالعه قرار دهید، در حالی که مواد آزمون در آگهی استخدامی جدید تغییر پیدا کرده است. ممکن است شما نمونه سوالات استخدامی آزمون های استخدامی سالهای قبل یک سازمان و یا بانک را خریداری نمایید اما قبل از هر چیزی باید با رجوع به آگهی استخدامی جدید متوجه شوید که چه مواد آزمونی را باید مطالعه و چه مواد آزمونی را مطالعه نفرمایید.
۱۴- به این نکته توجه داشته باشید که در برخی از آزمون های استخدامی همراه با اعلام مواد آزمون، جزوه یا منابع مطالعاتی تمام یا برخی از مواد آزمون ذکر شده جهت مطالعه داوطلبان نیز درج و یا ضمیمه آگهی استخدامی میشود.
۱۵- بعد از هر شکستی موفقیت از راه میرسد، به شرط آنکه شکست درس و تجربه ای شود برای عملکرد بهتر در آینده. بنابراین اگر در یک یا چند آزمون استخدامی شکست خورده اید سعی کنید از تجربیاتی که کسب کرده اید برای عملکرد بهتر در آزمون های دیگر استخدامی استفاده کنید. هر آزمون استخدامی تجربه ی مفیدی برای شما است که ممکن است رقیبان کم تجربه شما از آن بهره مند نباشند. هرچند که تجربه اصلی در کیفیت خواندن و مطالعه است.
۱۶- فکر و وسواس تقلب را از ذهن خود دور کنید. بر حسب تجربه یکی از مشغله های فکری برخی از کاربران سایت احتمال تقلب در آزمون است! برگزاری یک آزمون استخدامی نیاز به تأییدیه ها و مجوز های مختلفی دارد. قوانین زیادی بر نحوه برگزاری آزمون های استخدامی و اعلام نتایج آنها حاکم است. و علاوه بر آن اجرای آزمون های استخدامی به مجریان معتبری از جمله سازمان سنجش محول می شود. بسیاری از کاربران که خود را به دانش علمی مناسبی مجهز کرده اند نه تنها در یک آزمون استخدامی و بلکه دو یا چند آزمون استخدامی مختلف به طور همزمان پذیرفته میشوند و این خود نشانی بر اجرای سالم آزمون های استخدامی است. خواستن توانستن است، بنابراین توصیه ما به شما این است که تمامی افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

منابع برتر آزمون تخصصی براساس تجارب افراد برتر آزمون های استخدامی

۱- مدیریت و طرز اجرای مسابقات حمیدی + مدرسان شریف دکتر الهی و یا کتاب راهیان ارشد

۲- مدیریت سازمان های ورزشی سجادی+ مدیریت مدرسان شریف دکتر الهی

۳- سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی: محمود شیخ + سنجش مدرسان شریف الهی، رستمی و نورورزپور

۴-رشد حرکتی: معصومه شجاعی+ یادگیری حرکتی مدرسان شریف دکتر تهرانی

۵- روش تدریس تربیت بدنی در مدارس: محمود رمضانی نژاد + شعبانی

۶- فیزیولوژی ورزشی: پنج استاد + مدرسان شریف

۷- استخدامی دبیر تربیت بدی دکتر یوسف عبدالله پور

در پناه حق سالم و سرافراز باشید.

صیادی

تهیه و تنظیم

Drsportyar.com
منابع

تجارب عده کثیری از افرادی که سال های قبل نفرات برتر آزمون های استخدامی شده اند

دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشورآبان ۱۳۹۹

سایت ایران استخدام

درخواست ما

لطفاً هر یک از شما عزیزان که اگر صاحب تجربیاتی مانند تجارب ارائه شده در پایین در رابطه با نحوه قبولی در آزمون استخدامی رشته تربیت بدنی هستید تجربیات خود را برای کمک در موفقیت دیگران در بخش دیدگاه پایین مطلب حاضر ارسال نمایید.

لازم است ذکر کنم که اینجانب در پنجمین آزمون استخدامی سال ۹۶ دستگاه های اجرایی نفر اول مجموع نمره علمی و مصاحبه قبولی دبیری تربیت بدنی در استان آذربایجان غربی بودم و در انتهای مطلب حاضر منابع مورد مطالعه خود و جمیع دوستان قبول شده را برای استفاده شما عزیزان گذاشته ام به امید موفقیت شما در آزون های بعدی.

نکته: این مطلب را لازم است، بدانید که هر ساله رقابت در آزمون استخدامی با سنوات قبل متفاوت بوده و تاکید کردن بر درصدهای افراد در سنوات قبل در آزمون جدید اشتباه است، زیرا بعلت دشواری یا آسانی سوالات هر سال، میانگین و حد نصاب شرکت کنندگان هر ساله متفاوت از سال قبل است. برای مثال امکان دارد شخصی با میانگین درصد ۴۰ در تخصصی و عمومی در یک سال نفر اول استان خود شود و همین شخص در سال بعد نمره حد نصاب نیاورد.

تجارب افراد مختلف درصدهای قبولی و منایع پیشنهادی دوستان

نویسنده: سپهر تاریخ ارسال: شنبه ۰۴ مرداد ۹۹
سلام، همین کتاب های شما دارید من دارم،فیزو.گایینی انتشارات سمت،مدیرت سجادی و حمیدی ،روش تدریس رمضانی نژاد و شعبانی بهار ،سنجش شیخ،هادوی حمایت طلب و سپاسی،رشد شجاعی یادگیری مگیل و اشمیت

نویسنده: هانی تربیت بدنی تاریخ ارسال: سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹
سلام دوست عزیز.من برا فیزو : دارم پنج استاد با پوران پژوهش رومیخونم.ـالبته شما میتونید گائینی روبخونید..برامدیریت :حمیدی وسجادی.برا سنجش: شیخ .حمایت طلب هادوی.برا رشد شجاعی .نمازی زاده.ورشد سبز کاشانی.برامدرس:رمضانی نژاد.باشعبانی.بازم متونید تو قسمت تجربیات بچه های تربیت بدنی ازمنابع معرفیشون اسنفاده کنید.من خودم همه ی ایناروکامل نخوندم پارسال.امسال میخوام بخونم.عمومی هم براادبیات کتابای دبیرستان.یاجزوعلی کنکوری روازسایت دانلود کنید.معارف سه سال دبیرستان با اندیشه۱سبحانی اطلاعات عموم وهوش هم ک منابع گستردس .میتونید تستای سالهای قبل رو بخونید .اطلاعاتتونو بالاببرید راجب شهرها کشورهاوابشارها کوها قانون اساس و…..کامپیوترم من ک خودم میخوام کتابای اموزشی فنی حرفه ایمو مطالعه کنم ..برا ریاضی وزبانم متاسفانه نمیونم راهنماییت کنم چون من خودم نمیخونمشون.بازم براکامپیوتر ازبقیه بچه ها راهنمایی بگیر بهتر میتونن کمکت کنن.موفق باشی دوست عزیز.

نویسنده: تربیت بدنی تاریخ ارسال: شنبه ۲۸ تیر ۹۹
سلام دوستان عزیز
الان داشتم پیاماتون میخوندم یاد خودم افتادم که همیشه میومدم اینجا انرژی میگرفتم از حرفاشون. من آزمون ۹۸ استخدامی قبول شدم استان فارس شهر درودزن رشته تربیت بدنی لازم دونستم یه مطالبی بهتون بگم . اولین سالی بود آزمون میدادم به خودم گفتم حتما امسال باید قبول بشم چون سال به سال شرایط سختتر میشد. اول اومدم منابع جمع کردم بعد کارنامه سال های قبل دیدم ببینم با چه درصد هایی و حد نصابی قبول شدن دیدم اینجوری نمیشه فهمید با چه درصدی قبول چون هر منطقه یه حد نصاب داره وبستگی به رقیب های اون سال داره .من تخصصی رشتمون حسابی وقت گذاشتم چون تخصصی خیلی تاثیر داره و تعیین کننده قبول شدن در آزمون.. در کنار تخصصی عمومی هم میخوندم نمیشه نخوند چون اکثرا عمومی درصدهای خوبی نمیزنن با ی کم خوندن خیلی بهتون کمک میکنه. اولین چیزی که مهمه اینه که کسی که حدنصاب اورد نباید مطمعن بشه ک قبوله نه چون سه برابر ظرفیته حتما اولویت با کسی که نمره کارنامش بالاتره . قبولی در نتیجه مصاحبه دیگه مطمعن باشید ک قبولین مگر این که سوء پیشینه خوبی نداشته باشی.
درس های عمومی ک خیلی کمک میکنه اندیشه ۱ سبحانی همه سوالات از همینه
مهارت هفت گانه سبز علی عالیه
ریاضی خیلی راحت میدن چون چهار پنج سوال آماره همین کافیه واسه کسایی ک نمیتونن ریاضی بخونن
تخصصی بچه های تربیت بدنی اینا بخونن
سنجش مدرسان بخونن کافیه
رشد حرکتی معصومه شجاعی
روش تدریس رمضانی نژاد اینو بگم که سال های قبل همین کتاب منبع بود ولی پارسال یک دونه سوالم ازش نداده بودن هنوزم نمیدونم پارسال از چه منبع سوال داده بودن
یادگیری حرکتی مدرسان شریف عالیه این کتاب ی کم سخته ۹۰ولی بیخیالش نشین حتما بخونیدش
فیزیولوژی ورزش کتاب پنج استاد به همراه راهیان ارشد خوندم ۹۰ درصد زدم
مدیریت هم کتاب حمیدی یا مدرسان شریف بخونید
درصدامم اینجوری بود
مهارت هفتگانه ۵۵.۳۳ ریاضی ۴۲ زبان صفر درصد معارف ۴۳ هوش ۱۱ اطلاعات عمومی ۲۶ ادبیات۳۳.۳۳
تخصصی روش تدریس ۹ درصد رشد یادگیری ۵۵ فیزیولوژی۹۰ سنجش و آمار ۶۵ مدیریت ۴۲

نویسنده: علیرضا تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۹
سلام من نفر اول بودم و قبول شدم
مدیریت ۳۳ زدم
سنجش ۴۵
رشد و یادگیری ۴۰
فیزیولوژی ۳۰
روش تدریس ۲۶
منابع: مدیریت سازمانهای سجادی و طرز اجرای حمیدی
سنجش شیخ و حمایت طلب
فیزیولوژی ۵ استاد
روش تدریس رمضانی نژاد
رشد معصومه شجاعی
کتاب همه ی درسا رو هم راهیان ارشد و مدرسان شریف رو خوندم

نویسنده: نرگس تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۹
سلام و عرض تبریک سال نو خدمت ادمین محترم و دوستان تربیت بدنی به خصوص هانی تربیت بدنی ک مث خودم به دنبال منابع بود، من امسال به لطف خدا و سایت ایران استخدام تونستم تا این مرحله قبول بشم، واسه همین گفتم منابعمو براتون در اختیار بزارم که اگه مایل بودید بخونید چون خودم از طریق همین سایت و منابع ارسالی بچها برای مرحله کتبی استفاده کردم.
برای دروس عمومی: کتاب جامع عمومی ایران استخدام و داشتم که به نظرم همون کامل بود.
برای دروس اختصاصی:
فیزیولوژی:کتاب فیزیولوژی پوران پژوهش
مدیریت: سازمان های سجادی، و طرز اجرای مسابقات حمیدی
رشد: رشد و تکامل هی وود و کتاب سبز رشد کاشانی،
یادگیری: یادگیری و کنترل حرکتی مگیل، یادگیری اشمیت،
سنجش: سنجش حمایت طلب، ۱۰۰۰تست سنجش عباسی،
زبان: کتاب۵۰۴لغت
تربیت بدنی در مدارس: رمضانی نژاد

من حدودا سه ماه و نیم دروس تخصصی و عمومی رو مطالعه کردم و بعد نمونه سوالات ایران استخدام و سال های قبل و خوندم و به لطف خدا تونستم کتبی قبول بشم. بعد از اون برای مرحله مصاحبه تجربیات بچه های ایران استخدامو بررسی کردم و تقریبا یک سری مسائل کلی و تخصصی رو مطالعه کردم و باز هم به لطف خدا تونستم مرحله مصاحبه هم قبول بشم، فعلا در مرحله گزینش به سر میبرم و منتظرم انشاالله این مرحله هم به خیر بگذره و هرچی خواست خداست رقم بخوره. اینها تجربیات بنده حقیر بود که باهاتون به اشتراک گذاشتم امیدوارم براتون مفید باشه. در آخر از سایت ایران استخدام نهایت کمال و تشکر را دارم.
با آرزوی موفقیت و سلامتی برای همه دوستان، التماس دعای زیاد

نویسنده: امید تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸
انشاالله امسال خبر قبولی شما رو هم بشنویم. سنجش راهیان خیلی خوبه یعنی بحث امار صد در صد پوشش می ده اما مبحث سنجش رو کامل نه. بله من فقط با راهیان ۵۰ زدم . فیزیولوژی هم امسال می گفتن کلا از کتاب گایینی اومده . من کتابای پنج استاد رو هم داشتم که واسه دانشگاه بود اما چون هیچ وقت فیزیو رو نمی فهمیدم، فیزیو ۱ و ۲ گایینی رو گرفتم و برای اولین بار به سوالای فیزیو جواب دادم اون هم با یک دور خوندن . گایینی خیلی خوبه کتاباش. البته ازمون به ازمون فرق داره اما من از فیزیو ۱ گایینی خیلی راضی بودم

نویسنده: امید تاریخ ارسال: دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸
سلام . من از قبولی های تربیت بدنی امسال هستم . البته روش خوندن من اینطور بود که از نیمه مهر شروع کردم به خوندن . نهایتش روزی دو ساعت می تونستم درس بخونم چون بچم سه ماهش بود خیلی اذیت شدم. من از تخصصی شروع کردم .فیزیو لوژی ورزشی ۱ گایینی رو فقط بیست روز دستم بود بعد رفتم فیزیو ۲ که نصفش رو خوندم . رشد شجاعی. روش تدریس رمصانی خوندم که ازش زیاد سوال نیومد. سنجش راهیان ارشد رو خندم که فقط سوالای عددی رو جواب دادم وووو مدیریت کتابای حمیدی . سجادی و شعبانی بهار رو خوندم که چند تا سوال اومد کلا . خوب نبودن . تو این کتابا فیزیو گایینی خیلی خوب بود رشد شجاعی. عنومی هم icdl خلیق رو خوندم خوب بود . معارف هم اندیشه سبحانی ۱ .عمومیای دیگه رو هم نخوندم . درصدهام حدودیه
تخصصی سنجش ۵۰
فیزیو۳۵
سنجش۵۰
روش تدریس ۱۲
مدیریت ۱۹
عمومی
ادبیات۴۰
معارف ۴۳
هوش ۳۰
فناوری ریاصی و کامپیوتر۱۳
و در اخر اینکه برای عمومی کلا دو تا سه روز وقت گذاشتم . چون منبعی هم نداشتم و وقتی هم نداشتم برای خوندن . خیلی فشرده شد. اما به نظرم تخصصی رو اول بخون . تموم شد دوره کن بعد برو عمومی. من یه سری از تخصصی خا رو یه دور خوندم کلا.
موفق باشی دوست عزیز

نویسنده: کیومرث تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸ س

سلام دوستان من رشتم تربیت بدنی هست و ارشد مدیریت ورزشی دارم و خداروشکر قبول شدم در جای تک ظرفیتی با سهمیه ازاد
منابعی رو که خوندم براتون میزارم
مدیریت: سجادی. حمیدی. راهیان ارشد. مدرسان شریف. کتاب تست سید خلیل موسوی. کتاب تست علی نوری زاده
سنجش: شیخ. شهبازی. همتی نژاد. حمایت طلب. سنجش علوی. کتاب تست حامد عباسی
روش تدریس: رمضانی نژاد
رشد: شجاعی. راهیان ارشد رشد. راهیان ارشد یادگیری. مدرسان شریف یادگیری
فیزیولوژی اصلا نخوندم و سفید

نویسنده: رضا تربیت بدنی تاریخ ارسال: پنجشنبه

سلام. بچه های تربیت بدنی.
بله بچها من بار اولم بود و خداراشکر قبول شدم .منابعی که خوندم رشد بود از دکتر شجاعی.فیزیولوژی از پنج استاد .مدیریت هم مهرزاد حمیدی و سجادی بود فکر کنم بعد کتاب مدیریت راهیان ارشد گرفتم دیگه مدیریت کلا همونو خوندم که امسال متاسفانه کلا از این دو کتاب فکر کنم یک یا دو سوال اومده بود.روش تدریس به هیچ وجه نخوندم .سنجش و اندازه گیری هم فقط از دکتر شیخ خوندم.دیگه ن یاد گیر خوندم و ن چیز دیگه.
آرزوی موفقیت برای تمام بچهای تربیت بدنی و سایر دوستان

نویسنده: فائزه PE تاریخ ارسال: پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۸
قربونت برم
من اینارو خوندم تربیت بدنی در مدارس رحیم رمضانی نژاد
مدیریت و طرز اجرای مسابقات ورزشی مهرزاد حمیدی
فیزیولوژی ورزشی گائینی
سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی حمایت طلب
رشدو تکامل و یادگیری حرکتی معصومه شجاعی
برای این آزمون احتمال زیاد برای رشد کتاب مهدی نمازی زاده رو هم میخونم و مدیریتم سعی میکنم یه منبع دیگه هم پیدا کنم
چون درصدای این دوتا درسم خوب نبود ولی سه تای دیگه خوب بودن
بعد اینکه کلا از تخصصیام راضی بودم ولی برای عمومی زیاد وقت نذاشتم و این یکی از عوامله عدم موفقیتم بود
البته وقتمم کم بود برای همین ایندفه چیزی رو حذف نخواهم کرد به جز اطلاعات عمومی

نویسنده: حمید.تربیت بدنی تاریخ ارسال: یکشنبه ۰۴ اسفند ۹۸
سنجش شیخ و راهیان ارشد. رشد شجاعی و نمازی زاده. مدیریت سجادی و حمیدی و راهیان ارشد. فیزیولوزی گایینی یا ۵ استاد. روش تدریس رمضانی نژاد

نویسنده: تربیت بدنی تاریخ ارسال: یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۸
فیزیولوژی جلد ۱ گائینی
رشد ایساکس
یادگیری اشمیت
سنجش حمایت طلب
روش تدریس رمضانی نژاد
مدیریت لقمان کشاورز

نویسنده: چابهار تاریخ ارسال: چهارشنبه ۲۵ دی ۹۸
سلام هانی جان دوست عزیز
من خودم ۴۶زدم

نویسنده : جوان پیرمرد! تاریخ ارسال : سه شنبه ۲۳ مهر ۹۸
سلام خوبی
دوست عزیزاصلادیرنیست بنده سال۹۴فقط فاصله بین دفترچه تاآزمون خوندم دعوت به مصاحبه شدم با۵/.
اختلاف دوم شدم …
پس فرصت هست خوب بخون البته اگه تندخون باشی
بنظرم ۱.مدیریت وطرزاجرا مهرزادحمیدی بخون۲.تربیت بدنی درمدارس رمضانی بخون۳.رشدخلجی(پیام نور)وشجاعی
۴.سنجش هادوی۵.فیزیولوژی گائینی
ببینیدمن خودم اعتقادم اینه هیچ درسی نبایدحذف کنی ولی اگه کندمیخونی وفکرمیکنی نمیرسی پس همه رانخون و۳درس کامل بخون
…واینکه خانمی یاآقاوبرای کجاشرکت کردی البته اگه دوست داشتی

نویسنده : ناشناس تاریخ ارسال : یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸ س
منابع اختصاصی دبیری تربیت بدنی:

۱)مدیریت: حمیدی، سجادی، راهیان ارشد
۲)سنجش:مدرسان شریف، شیخ، حمایت طلب
۳)فیزیولوژی: گابینی، پنج استاد
۴)روش تدریس: رمضانی نژاد
۵)رشد: معصومه شجاعی، ماهان، مدرسان، راهیان

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *