Skip to main content

هر آنچه باید در مورد سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی بدانید

ضمن تبریک به عزیزانی که در آزمون استخدامی قبول شده اند، در این مقاله قصد داریم یک پکیج از مجموعه سوالات بارز و چشم گیری که در مصاحبه و گزینش از داوطلبان عزیز پرسیده می شود را به صورت جمع آوری شده از خیل کثیر سوالات افرادی که مصاحبه شده اند، در اختیار شما قرار دهیم و آرزو می کنیم که در کلیه مراحل زندگی خود موفق و تندرست باشید.

ذکر این نکته لازم است که در مصاحبه تخصصی و عمومی یک سری سوالات از دروس تخصصی و مهارت های لازم که باید متقاضی برای صلاحیت احراز شغل بداند، از متقاضی پرسیده می شود و همچنین یک سری مطالب روانشناسی مانند شیوه کلاس داری و نحوه برخورد در موقعیت های مختلف و شرایط غیرعادی که زیاد با آن مواجه خواهند شد، پرسیده خواهد شد.

در حین جلسه گزینش نیز بیشتر سوالات درخصوص احکام و عبادات، مسائل دینی و سیاسی رایج در مملکت، مسائل اجتماعی و بحث های داغ روز، خواندن قرآن، دیدگاه متقاضی به نظام حاکم رایج در مملکت، نحوه شرکت در مراسمات دینی و مذهبی و اجتماعی و هر نوع فعالیت در این موارد و سایر موارد مربوطه پرسیده خواهد شد. مرور ادامه

این مبحث مربوط به اطلاعات تکمیلی استخدامی رشته تربیت بدنی، درصدهای قبولی سنوات گذشته و تجربیات استخدام جهت قبولی در مرحله آزمون کتبی (مرحله ۱) آزمون های استخدامی است.

با توجه به سوالات متداول کارجویان سایت در رابطه با نحوه مطالعه جهت قبولی در آزمون های استخدامی، تصمیم به جمع آوری اطلاعات مفید وجامع و نیز تجربیات دوستانی که موفق به قبولی در آزمون های استخدامی شده اند، شده است. امید است که مطالب حاضر اسباب موفقیت شما عزیزان را فراهم نماید.  لازم به ذکر است که این تجربیات هر ساله به مرور در این مبحث اضافه خواهد شد. مرور ادامه